https://www.facebook.com/erdaldemirkiran
Kashna Felsefesi
Kashna Felsefesi
Ürün Kodu:
978-975-6197-48-6
Kargo Durumu:
Ücretli
Türü:
Normal Boy
15.00TL

Yazar Erdal Demirkıran'ın 11. kitabı olarak kaleme aldığı " Kashna Felsefesi " eserinin " Normal Boy " baskısı...

Bir defa baştan anlaşalım, kitabımızın adı: Kashna Felsefesi!.. yoksa ön kapak üst başlıkta yer alan " Bana Işık Lazımsa Ben Güneşi İsterim " değil!.. 

2002 yılı baharında " Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım " kitabıyla edebiyat dünyasına hızlı bir giriş yapan ve oldukça ses gitiren Erdal Demirkıran aradan geçen 10 yılda birbirinden farklı ve tamamıyla özgün 10 eser kazandırmıştır insanlığa. Bu eserlerin tamamında felsefesini ayrıntılarıyla açıklamış ve bir seferliğine geldiğimiz bu dünyada kalıcı ve faydalı işlere imza atmamızın yollarını en pratiğinden göstermiştir. 

'Kashna Kitap Ağacı' olarak bize gelen yoğun talepler doğrultusunda bunları tek bir kitap altında toplayıp istifadenize sunmayı uygun bulduk. Ayrıca araya kimi sürprizler yaparak yeni fikirler, çözümler ve saptamalar ilave ettik ki okuma keyfiniz bi kat daha artsın.

15 Mart 2030 Saat 10:27 Uluslararası Sonsuz Dünya Barışı'na giden bu yolda bize destek olan, Kashna Felsefesini de bu nedenle hem hayatında uygalayıp hem de çevresine yayan tüm 'Barış Savaşçıları'na ithaf ettiğimiz bu eseri keyifle okuman dileğiyle...

Arka Kapak Yazısı: Keşkesiz Yaşa...

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat ve iade içerik

İade Şartları içerik

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: